DARSTONE

Promocje


Schody zewnętrzneJakkolwiek kamień w części zewnętrznej powoli staje się czymś jak najbardziej normalnym. We wnętrzach wiele osób jego widok ciągle jeszcze dziwi. Jak to – kamienne schody?

Otóż to – kamień to produkt, na który naprawdę warto się zdecydować, ponieważ jest bardzo wytrzymały, a przy tym i wizualnie piękny. Na pewno prezentuje się zjawiskowo, a do tego jest dużo łatwiejszy w czyszczeniu niż inne materiały, np. drewno.

Nie musi być jakoś specjalnie pielęgnowany i wolniej się zużywa.
Wystarczy użyć zwykłego płynu do mycia podłogi, albo od czasu do czasu specjalnego mleczka do czyszczenia kamienia.

Mówiąc o schodach z kamienia naturalnego, najczęściej spotkać można wyroby z granitu oraz marmuru.

Schody z kamienia odznaczają się wyjątkowo szlachetnym wyglądem.
Nie można nie wspomnieć o dekoracyjności, która wynika z tego, że każda pozyskana bryła naturalnego surowca jest unikatowa.

Zarówno różnorodność użylenia, jak i dostępnych kolorów jest bardzo duża, nie wspominając już o możliwych sposobach wykończenia takiej powierzchni. To powoduje, że produkt końcowy, który powstaje z marmuru lub granitu, jest jedyny w swoim rodzaju, a do tego niezwykle wytrzymały.

Gdy chodzi o granit, to jest on twardszy od marmuru. W związku z tym nadaje się na schody zewnętrzne. Nie jest chłonny, dzięki czemu dobrze znosi kontakt z wodą. Oprócz tego jest odporny na ścieranie.

Z kolei o marmurze możemy powiedzieć, że jest on bardziej wymagający i delikatny, dlatego też częściej stosuje się go we wnętrzach domów. Trzeba natomiast uważać na zabrudzenie kwasami lub tłustymi substancjami, ponieważ mogą one pozostawić nieestetyczne plamy na jego powierzchni.

Natomiast wiele zależy od odpowiedniej pielęgnacji, która sprawia, że zarówno jeden, jak i drugi surowiec prezentują się doskonale przez cały czas.


Specjalizujemy się wykonawstwie:

blatów kuchennych i łazienkowych,
łazienek z kamienia,
obudów kominków,
schodów wewnętrznych i zewnętrznych.

 

Zapraszam do kontaktu, aby wspólnie zastanowić się nad tym, jak dobrać właściwy materiał.

   Zadzwoń, zapytaj:
       501 703 905
      lub napisz do mnie:
      iwona.smoczynska@wp.pl


NAPISZ do mnie - wyślij zapytanie 

Więcej o naszej firmie

Specjalizujemy się w wykonawstwie takich wyrobów z kamienia jak:RealizacjeBlaty kuchenne

Rosnącej popularności blatów kuchennych z kamienia towarzyszy pytanie o wybór materiału.

Blaty kuchenne

Dajemy 30 miesięcy gwarancji - jest to najdłuższy na krajowym rynku okres gwarancyjny.

Blaty kuchenne

Blaty granitowe to bardzo funkcjonalne rozwiązanie – są odporne na kuchenne warunki i łatwe w czyszczeniu co ułatwia użytkowanie.

Blaty łazienkowe

Kamień naturalny w łazienkach był stosowany od stuleci. Nic dziwnego, bo poza funkcjonalnością zapewniał on również prestiż. Poza tym - przy pomocy odpowiedniego wykorzystania materiałów można sprytnie wnętrze powiększyć. W jaki sposób zrobić to przy pomocy kamienia naturalnego - zapytaj !

Blaty łazienkowe

Rosnącej popularności blatów łazienkowych towarzyszy pytanie o wybór najoptymalniejszego materiału, który obok estetyki oferowanych rozwiązań zapewni trwałość naszych blatów przez długi czas. Coraz częściej odpowiedzią na to pytanie są blaty z kamienia naturalnego lub konglomeratu.

Blaty łazienkowe

Blat łazienkowy, jako jeden z elementów zabudowy oraz wyposażenia łazienki, pełni w niej kilka funkcji – dekoracyjną(możesz położyć na nim różnorodne akcesoria, sztuczne kwiaty lub perfumy) oraz praktyczną (miejsce robocze na blacie warto wykorzystać do przechowywania podręcznych kosmetyków). Aby jednak był w pełni funkcjonalny, powinien być dopasowany do warunków panujących we wnętrzu, zabezpieczony przed wilgocią i odpowiednio zamocowany. Z czego możesz wykonać blat łazienkowy?

Blaty łazienkowe

Wśród najczęściej wymienianych materiałów idealnych do wykonania blatu łazienkowego wymienia się różne gatunki kamienia. Który z nich wybrać, by cieszyć się pięknym i wytrzymałym blatem pod umywalką?

Blaty łazienkowe

Blat kamienny – odrobina luksusu w zwyczajnej łazience.
Blat wykonany z kamienia kojarzy się z luksusem i wysoką ceną. Przede wszystkim jednak najważniejszą jego cechą jest wytrzymałość i właśnie w tym tkwi fenomen jego wykorzystania. Kamień nie pochłania wilgoci i nie odkształca się – w kontekście tych cech szczególnie warto wspomnieć o granicie, marmurze czy konglomeracie..

Blaty łazienkowe

Wybierając blaty do łazienek nie tylko musimy pamiętać o wyglądzie, ale również funkcjonalności. Jednak najważniejszym kryterium, jakie musimy brać pod uwagę jest ich odporność na wilgoć i zabrudzenia. Blat do łazienki bardzo często spełnia dekoracyjne funkcje wnętrza. Może być częścią szafki pod umywalkę nablatową, stanowić zupełnie oddzielną konstrukcję lub stanowić zabudowę pralki lub zlewu. Zatem jaki blat łazienkowy wybrać?

JEŚLI MASZ PYTANIA, POTRZEBUJESZ PORADY, SZUKASZ SOLIDNEGO WYKONAWCY:

masz do wyboru pełen wachlarz możliwości:

możesz zadzwonić do mnie  501 - 703 - 905

napisać maila  iwona.smoczynska@wp.pl

wysłać wiadomość za pomocą formularza.


Powiedz lub napisz, co mogę dla Ciebie zrobić i w czym mogę pomóc.
Żadna wiadomość nie zostanie bez odpowiedzi.
Nie pozwolimy Ci długo czekać na naszą odpowiedz.

Kontaktuj się ze mną w terminie dogodnym dla Ciebie, choćby to był nawet środek nocy.


Tel.:   501 - 703 - 905

email: iwona.smoczynska@wp.pl
05-200 WOŁOMIN
Al.  Armii Krajowej 17a

Logo